עורך דין פשיטת רגל

עורך דין פשיטת רגל

אדם

לא מזמן הגיע אל משרדנו בחורה צעירה ונחמדה מאוד שבסך הכול רצתה להתפרנס ממשהו שהיא מאוד אוהבת וזה ליצור תכשיטים. היא סיימה לימודי צורפות והרגישה שהיא מוכנה לפתוח עסק משלה. היא הלכה למשרד המספק שירותי ייעוץ עסקי וזה ככל הנראה רצה להרוויח עליה כסף אז מלבד התוכנית העסקית שהם בנו עבורה באלפי שקלים היא נאלצה לשלם להם עוד 30 אלף שקלים על תוכנית ליווי עסקי למשך השנה. במסגרת הליווי והתוכנית העסקית הם עזרו לה לקבל הלוואה של 150 אלף שקלים לטובת הקמה ופיתוח של העסק שזה החישוב שהם עשו שיידרש לה לכסות את עלויות הייעוץ העסקי שלהם + הקמה של סטודיו ביתי ליצירת תכשיטים + חומרי גלם + בניית אתר + פרסום וכו'. 

הייעוץ העסקי שלהם והפגישות עמם לא הובילו לשום בשורה ברמה העסקית והאתר שהוקם עבורה דרך החברה היה אתר פשוט, מיושן ולא מושך במיוחד. הפרסום שנעשה עבורה בפייסבוק היה חלש מאוד ובמילים פשוטות מלבד כמה מכירות של תכשיטים במחירים צנועים לחברות שלה, שגם את המכירות הללו היא סדרה, לא יצא שום דבר מלבד הפסד כספי גדול… לאורך השנה הכסף נאכל על חומרי גלם, שיפוץ חדר בבית והפיכתו לסטודיו, כסף לחברת הייעוץ וכמובן החזרים וריביות לבנק. כעת היא נותרה עם הוצאות נוספות של אלפי שקלים בחודש שלא ידעה כיצד להתרומם מהם. החלה לעבודה כשכירה אבל ההוצאות שלה גברו על ההכנסות והיא החלה להתגלגל עם עוד ועוד הלוואה עד שחובותיה הצטברו בתוך שנה נוספת למעל 250 אלף שקלים. החלום להתפרנס מתכשיטים? נגוז כמובן, לפחות בשלב הזה של חייה ועוד לא יודעת כיצד לצאת מהמצב. 

הפתרון היחיד להחזיר לה את חייה בחזרה היה לפנות לפשיטת רגל

לאחר פניה אלינו כשהיא מחויכת ואופטימית מבחוץ אך שבורה ומדוכאת מבפנים, החלטנו שהפתרון האידיאלי ביותר הוא לפנות לפשיטת רגל כדי לנקות אותה מהחובות או לפחות מרובם ולאפשר לה להרוויח הזדמנות שניה לחיות את חיה מחדש. בית המשפט קיבל את הפניה של עורך דין פשיטת רגל מטעם משרדי עורכי הדין גלעד נרקיס והחל את ההליך שבו במשך 4 שנים אותה בחורה נחמדה תוכל להפריש סכום חודשי מסוים שילך לקופת הנושים ומשם יחולק באופן יחסי בין הנושים לתשלום חלק מחובותיה ולאפשר לה מעבודתה כשכירה ומהמשכורת שהיא מכניס עדיין להתקיים בכבוד. לאחר 4 שנים היא זכתה להפטר על יתרת חובותיה ואפשר לומר שהיא הרוויחה את חייה מחדש. 

האם כל אחד יכול לפשוט רגל?

פשיטת רגל כיום או חדלות פירעון בשמו הנוסף הוא מצב שבו אדם טובע בחובות מעל גובה מסוים הכתוב בחוק וכאשר אין באפשרותו לעמוד בתשלום החובות הללו וזה רק הולך ומתדרדר מדי חודש. במקרים רבים ניתן לפנות אל בית המשפט שיכיר בנו כפושטי רגל ולהתחיל הליך של פשיטת רגל במהלכו נשלם חלק מחובותינו ונוכל להמשיך להתקיים בכבוד. לאחר תקופה מסוימת ייתכן ותוכלו לקבל הפטר מיתר החובות שלכם ולהרוויח את חייכם מחדש. לפרטים נוספים ובדיקת המצב שלכם פנו אל משרד עורכי הדין גלעד נרקיס שילווה אתכם בהליך.

| : by Spices