בגדים נוחים או בגדים יפים? למה לבחור כשאפשר לשלב?

בגדים נוחים או בגדים יפים? למה לבחור כשאפשר לשלב?

אופנת נשים לחורף

בדרך כלל כאשר אנו רוכשות בגדים הדבר הראשון שנחשוב עליו הוא האם הבגד יפה? האם יש לנו בארון בגדים שיכולים להשתלב איתו בצורה יפה? והאם יש במידה שלנו? מפעם לפעם עולה בראש גם המחשבה האם הבגדים הם גם נוחים. כאשר אנו מודדות את הבגדים בחנות אנו יכולים לחוש האם הבגד נוח למלבוש אולם זה רק באופן חלקי כיוון שנוחות ואיכות נבחנות רק לאורך זמן וכאשר אנו משתמשות בבגד במהלך היום. כלומר, לא מספיק שהוא ישב טוב על הגוף ולא יציק לנו אלא גם באמת יהיה נוח במהלך השימוש שעבורו הוא נקנה. 

בגדים נוחים או בגדים יפים?

קשה מאוד למצוא בגדים שהם גם נוחים וגם יפים. בדרך כלל נסתכל על העיצוב של הבגד והמידה שלו ואם נוכל להתאים לו משהו נוסף מהארון שלנו או פריט אחר בחנות שנקנה גם כן על הדרך. אם הבגד גם נוח אז הרווחנו ואם לא אז לפחות אנחנו יפות ומרגישות טוב עם עצמנו. נוחות של הבגד היא הרבה מעבר לזה שהוא יושב עלינו טוב מבחינת מידה או גזרה. אנו רוצות להרגיש בנוח להרים את הידיים למשל בלי שהחולצה תקפוץ למעלה בצורה מוגזמת. אם אנחנו צריכות ללכת לשירותים, שנוכל להוריד את המכנס בקלות ובנוחות ללא צורך בהפעלת כוח מוגזם כדי לשחרר כפתור מהג'ינס. אם אנו לובשות בגדי ספורט אנו רוצים שגם יהיו נוחים לצורך הפעילות וגם יהיו מבד נושם ונעים שיאפשר לנו ליהנות מהפעילות הספורטיבית ולא לסבול תוך כדי. זוהי ההגדרה של בגדים נוחים. כיום לא צריך לחפש רחוק וכי נוכל למצוא בגדים שהם גם נוחים וגם יפים בחנות NGL.

רכישת בגדי נשים אונליין בחנות NGL

החנות של NGL היא חנות אונליין לבגדי נשים הנחשבת לאחת הטרנדיות והמובילות בתחום בגדי הנשים בשנים האחרונות. אלפי נשים מרוצות רוכשות את מוצרי החברה בצורה פשוטה ומאובטחת דרך האתר ומקבלות את המשלוח עד בית הלקוח תוך 7 ימי עסקים לכל היותר. החברה מייבאת בגדי נשים טרנדיים מאירופה והמזרח ודואגת להישאר דבוקה לטרנדים החמים ביותר לאותה תקופה עבור לקוחותיה.

שאלות ותשובות

שאלה: האם יש לחברה חנות פיזית? 

תשובה: החנות הינה חנות בגדי נשים אונליין ולא חנות פיזית אולם החברה משתפת פעולה עם חנויות בגדים בכמה נקודות באזור המרכז והדרום.

שאלה: האם ניתן לבצע החלפה?

תשובה: במידה ואתן לא מרוצות מהבגד או שהמידה לא מתאימה לכן תוכלו לבצע החלפה על ידי מילוי טופס באתר.

שאלה: האם ניתן לבצע שינוי בהזמנה לאחר שבוצעה?

תשובה: כמובן. כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה ואלה ישמחו לסייע לכם.

| : by Spices